AKTUALITY

Ve čtvrtek 28.12.2023 jsme druhým rokem po sobě uspořádali PoVánoční klubový turnaj.

PRAJZSKÝ WIMBLEDON 2023

V sobotu 24. června se uskutečnil přátelský turnaj trenérů a hráčů na dvou travnatých dvorcích. Podmínkou účasti bylo, stejně jako v All England Clubu, bílé oblečení. Nechybělo šampaňské a jahody se šlehačkou. Vítězem prvního ročníku se stal Tomáš Stareček z Hněvošic.

TENISOVÁ GRILOVAČKA

Poslední prázdninový pátek jsme pro všechny příznivce dolnobenešovského tenisu uspořádali tenisovou grilovačku. Na grilu byla kýta a špekáčky, které se mohly zapít zlatavým mokem. V programu byl hospodský kvíz nebo tombola. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se opět za rok

DOSPĚLÍ SKONČILI BRONZOVÍ

Dospělý tým smíšeného družstva ve složení David Stříbný, Tomáš Stareček, Martin Poljak, Matěj Vrbka, René Dihel, Bořek Vajda, Pavel Jaloviec, Jana Solková, Justýna Kremserová a Hana Kročková se umístil na skvělém 3. místě v Oblastní soutěži skupiny A. Celková bilance 5 výher (mimo jiné i nad první Starou Bělou B) a 2 porážek nás poprvé posunula na stupně vítězů.